Semestrálne kurzy poľštiny 2016/2017

  

Bezwzględny Grzegorz Brzęczyszczykiewicz wyruszył ze Szczebrzeszyna przez Szymankowszczyznę do Pszczyny. I choć nieraz zalewała go żółć, niepomny następstw znalazł ostatecznie szczęście w źdźble trawy.“

 

Aj vy chcete vedieť vysloviť tento zábavný jazykolam plynulou poľštinou? Tak neváhajte, a prihláste sa na semestrálne kurzy poľského jazyka v Poľskom inštitúte v Bratislave!

 

Poľský inštitút už tradične organizuje semestrálne kurzy poľského jazyka pre Slovákov. Kurz pre každú skupinu sa skladá zo 30 vyučovacích hodín za semester, lekcie sa konajú raz do týždňa (po dve hodiny). Cena kurzu je 70 € za semester a platí sa pred prvou hodinou.

 

Harmonogram kurzov poľštiny:

Skupina začiatočníkov A1 – utorky o 17:00, prvá hodina 4. 10.
– Ďakujeme, KAPACITA NAPLNENÁ, ďalšie prihlášky nebudú akceptované.

 

Skupina začiatočníkov A1 – stredy o 17:00, prvá hodina 5. 10.
Ďakujeme, KAPACITA NAPLNENÁ, ďalšie prihlášky nebudú akceptované.

 

Skupina mierne pokročilých B1 – stredy o 18:45, prvá hodina 5. 10.

 

Skupina pokročilých C1/C2 – stredy o 17:00, prvá hodina 12. 10.
– Ďakujeme, KAPACITA NAPLNENÁ, ďalšie prihlášky nebudú akceptované.

 

Záujemcovia sa môžu hlásiť na telefónnom čísle 02 544 320 88, prostredníctvom e-mailovej adresy Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo v knižnici Poľského inštitútu.

____________________

Tí, ktorí už vedia po poľsky a majú záujem o získanie medzinárodne uznávaného jazykového certifikátu z poľštiny, získajú viac informácií na stránke: www.buwiwm.edu.pl/certyfikacja alebo http://certyfikatpolski.pl/.

 

FaLang translation system by Faboba